Nowi doradcy

Szanowni Państwo,


Serdecznie witamy Państwa w gronie Doradców Podatkowych z woj. Śląskiego. Doradca Podatkowy reprezentując zawód zaufania publicznego zajmuje się najogólniej pojętym doradztwem w zakresie prawa podatkowego. Wykonuje zawód w sposób niezależny. W swoich decyzjach podlega jedynie przepisom prawa i zasadom etyki doradców podatkowych.

Zachęcamy Państwa również do korzystania z panelu mDoradca - wyodrębnionej wyłącznie dla doradców podatkowych strefy, gdzie znajdują się narzędzia umożliwiające wykonanie szeregu czynności wynikających z przynależności do samorządu (np. zweryfikowanie wysokości należności składkowych, zgłaszanie zmian danych czy możliwość zapisania się na szkolenia organizowane przez Regionalne Oddziały KIDP - w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych). W związku z tym serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej i integracyjnej. Szczegóły wydarzeń znajdują się na stronie https://slaski.kidp.pl/ oraz www.kidp.pl.


Życzymy Państwu wielu sukcesów w tak trudnym i odpowiedzialnym zawodzie. Wytrwałości i konsekwencji w realizacji wszystkich planów i zamierzeń służących naszemu samorządowi, a przy tym satysfakcji z wykonywanej pracy i pomyślności w życiu osobistym.


Z poważaniem
Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.