Talenty

Szanowni Państwo,

 

 

W roku ubiegłym na święcie doradców podatkowych przeprowadzono konkurs „Każdy ma talent”, co pozwoliło stwierdzić, iż doradcy podatkowi posiadają wiele cennych talentów, które należałoby przedstawić szerszemu gronu.

 W tym roku podczas Dnia Doradcy Podatkowego zorganizowaliśmy wystawę, na której doradcy podatkowi prezentowali min. własne wyroby ceramiczne, fotografie, obrazy i inne formy rękodzieła artystycznego. W związku z tym, iż przedstawiona inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a niektórych prac nie można było przedstawić     (z przyczyn technicznych) zrodził się pomysł umieszczenia zdjęć rękodzieł na naszej stronie internetowej.

W związku z tym zapraszamy wszystkie osoby chcące podzielić się swoimi zainteresowaniami i talentami na łamach naszej strony internetowej www.slaski.kidp.pl do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa w „Kąciku talentów” wraz z materiałami w formacie pdf na adres slaski@kidp.pl do dnia 17 czerwca br.

W sprawach związanych z organizacją projektu prosimy o kontakt z biurem.

        

Umieszczone na stronie www.slaski.kidp. materiały przesłane przez doradców podatkowych dotyczące wszelkich form rękodzieła artystycznego są objęte prawami autorskimi. Jakiekolwiek powielanie, rozpowszechnianie oraz wykorzystanie do celów komercyjnych  niniejszych materiałów lub ich fragmentów jest

                                                                   ZABRONIONE
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45

x
x