Aktualność: Informacja dotycząca organizacji XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej 27.11.2020 r.

Szanowni Państwo,

W ślad za wcześniejszymi informacjami dotyczącymi XVIII Ogólnopolskiej Konferencji podatkowej z cyklu "Doradca podatkowy obrońcą praw podatnika" , której tematem przewodnim będzie "Ochrona przedsiębiorcy w dobie Covid-19" Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP pragnie poinformować, iż z uwagi na ograniczenia epidemiologiczne i problemy techniczne termin emisji konferencji zostaje przesunięty z dnia 27 listopada na okres późniejszy. Konferencja w założeniu organizatorów miała mieć charakter hybrydowy z bezpośrednim udziałem prelegentów, ale aktualne warunki uniemożliwiają przeprowadzenie jej w tej formie. Zatem zachodzi konieczność skorzystania z pomocy profesjonalistów w przygotowaniu nagrań wystąpień i montażu materiałów. W tej sytuacji

Konferencja jako materiał filmowy zostanie udostępniona doradcom podatkowym z całej Polski oraz będzie promowana w przestrzeni internetowej.

Jednocześnie informujemy, że materiały konferencyjne zostaną – podobnie jak w latach ubiegłych – opublikowane w formie zeszytu naukowego.

O terminie emisji Konferencji poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie.

Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP


DATA PUBLIKACJI: 2020-11-18 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45

x
x