Aktualność: XVII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa - Doradca podatkowy obrońcą praw podatnika, 22.11.2019 r.

Szanowni Państwo,

W dniu 22 listopada br. w Siemianowickim Centrum Kultury – Park Tradycji odbędzie się XVII Ogólnopolska Konferencja Podatkowa br. w ramach cyklu „Doradca Podatkowy Obrońcą Praw Podatnika”, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszamy.

Tematem wiodącym tegorocznej konferencji jest „Rzetelny Podatnik – bezpieczny podatnik”. Konferencję otworzy Przewodniczący KRDP prof. dr hab. Adam Mariański, wykład inauguracyjny przeprowadzi Prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic – opiekun merytoryczny konferencji, a w loży ekspertów zasiądą m.in. przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Regionalnej Izby Gospodarczej, WSA we Wrocławiu, doradca podatkowy Pan dr Mariusz Cieśla oraz przedstawiciele środowiska przedsiębiorców. Na tegorocznej Konferencji poruszone zostaną zagadnienia dotyczące rzetelnego podatnika, nie zabraknie również ciekawych audiowizualnych wywiadów z doradcami podatkowymi z Czech, Słowacji i Niemiec. Swój blok będą mieli również przedsiębiorcy, dla których wykład wygłosi dr Adam Bartosiewicz i omówi główne problemy związane z tematem split payment. Gwarantujemy bezpłatny udział dla 30 przedsiębiorców, którzy jako pierwsi napiszą do nas na adres slaski@kidp.pl z hasłem konferencja.

Doradców podatkowych zapraszamy do zapisów na naszą stronę internetową:


http://www.slaski.kidp.pl/main.php?m=szkolenia&rodzaj=SZK&id=3844


Poniżej w załączeniu znajdą Państwo harmonogram Konferencji oraz ankietę, którą prosimy przekazać przedsiębiorcom, z którymi Państwo na co dzień współpracują z prośbą o wypełnienie jej i odesłanie na adres slaski@kidp.pl do dnia 8 listopada br.

Konferencja została objęta patronatem medialnym Radia Katowice.

 

Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP

 

DATA PUBLIKACJI: 2019-11-28 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (32) 258 10 45
Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Grunwaldzki 8-10 p.130
40-950 Katowice

tel. (32) 258 10 45

x
x