„AKCJA-INTEGRACJA” V ŚLĄSKI RAJD DORADCÓW PODATKOWYCH 06.07.2024 (SOBOTA)

Data publikacji: 2024-06-17

Szanowni Państwo

Doradcy Podatkowi

 

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP zaprasza na kolejne spotkanie integracyjne dla Doradców Podatkowych w ramach cyklu „AKCJA-INTEGRACJA”. Przed nami V ŚLĄSKI RAJD DORADCÓW PODATKOWYCH. Mając na uwadze, że poprzednie edycje Rajdu cieszyły się Państwa dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy kontynuować turystyczną integrację wśród doradców podatkowych oraz ich osób towarzyszących.

DORADCA PODATKOWY - TURYSTYCZNIE: zapraszamy wszystkich miłośników turystyki na „V ŚLĄSKI RAJD DORADCÓW PODATKOWYCH”

„W cieniu morawskich zamków i pałaców”

Przewidujemy możliwość uczestnictwa osób towarzyszących.

Termin: 06.07.2024 (SOBOTA)

Miejsce: Zamek  Helfštýn oraz KROMÉŘÍŽ

Planowana ilość osób: 60 (decyduje kolejność zapisów przez panel mDoradca i wpłat za osobę towarzyszącą)

Dojazd: autokarem

Koszty związane z udziałem w Rajdzie: udział Doradcy Podatkowego – BEZPŁATNY; 

udział osoby towarzyszącej: 110,00 zł brutto (bez względu na to, czy jest to osoba dorosła, czy też dziecko  

 

KROMÉŘÍŽ Miasto Ogrodów

Miasto w Czechach, na Morawach, jedno z najpiękniejszych w Republice Czeskiej, drugi, po Wersalu, obok barokowego Pałacu Arcybiskupiego pełnego dzieł sztuki, największy kompleks ogrodów pałacowych w Europie wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. 

 

Zamek Helfštýn

Jeden z największych kompleksów średniowiecznych ruin zamkowych w Republice Czeskiej, leżący na Morawach Północnych, nad miastem Lipník nad Bečvou.

 

Warunki udziału:

1.    Udział w Rajdzie mają możliwość Doradcy Podatkowi niezalegający z opłacaniem składek członkowskich powyżej 3 m-cy.

2.    Udział osoby towarzyszącej Doradcy Podatkowemu po dokonaniu wpłaty kwoty 110 zł. za osobę towarzyszącą na konto 32 1140 1124 0000 4004 3000 1022.

3.    Z uwagi na konieczność rezerwacji biletów do Pałacu Arcybiskupów w Kromieryżu  zapisy do 31 maja br. tylko i wyłącznie przez panel mDoradca.

4.    Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność wpłat za udział osoby towarzyszącej. 

5.    Możliwość rezygnacji tylko i wyłącznie drogą mailową na adres: slaski@kidp.pl do dnia 31 maja 2024 r. Osoby zapisane (Doradcy Podatkowi  oraz osoby towarzyszące), które zrezygnują i nie zgłoszą rezygnacji w w/w terminie zostaną obciążone kosztami uczestnictwa w wysokości 110 zł, chyba że wskażą na swoje miejsce inną osobę.

6.    Śląski Oddział KIDP zapewnia Doradcom Podatkowym oraz osobom towarzyszącym przejazd autokarem w obie strony, usługę przewodnika oraz wypożyczenie systemu tourguide wraz ze słuchawkami. Pozostałe koszty (np. wyżywienie, zwiedzanie Pałacu oraz Ogrodów) są pokrywane samodzielnie przez uczestników Rajdu.

7.    Koszty wejść do Zamku Helfštýn oraz do Pałacu Arcybiskupiego wraz z Ogrodami Pałacowymi wynosi 800 CZK. Prosimy o zabranie wyliczonej kwoty, która będzie zbierana w autokarze.

 

PROGRAM „V ŚLĄSKIEGO RAJDU DORADCÓW PODATKOWYCH”:

Godz. 07:30 – zbiórka wszystkich uczestników przy autokarze na Placu Grunwaldzkim 8-10 w Katowicach (pod siedzibą Śląskiego Oddziału KIDP), sprawdzenie obecności,

podpisanie listy obecności

Godz. 8:00 - wyjazd do Zamku Helfštýn

Godz. 11:30 do 12:30 zwiedzanie Zamku Helfštýn

Godz. 13:30 przejazd do KROMÉŘÍŽ

Godz. 13:30 do 15:30 – czas wolny na obiad w KROMÉŘÍŽ

Godz.15:30 do 16.30 zwiedzanie Pałacu Arcybiskupiego

Godz. 16:30 do 17:00 – zwiedzanie Ogrodu Pałacowego

Godz. 17:00 do 18.00 – czas wolny na zakupy

Godz. 18:00 do 21:00 – powrót do Katowic

Powyższy program jest orientacyjny i może ulec zmianie np. ze względu na warunki pogodowe.

 

Przewodnik: Zbigniew Hojka: dr hab., profesor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 1987 roku pracownik Uniwersytetu Śląskiego. Zainteresowania naukowe: historia Polski w pierwszej połowie XX wieku ze szczególnym uwzględnieniem dziejów Śląska, historia Kościoła katolickiego, savoir vivre, dzieje przemysłu. Od początku lat 90-tych czynny pilot i przewodnik po: Italii, Hiszpanii, Francji, Chorwacji, Czechach, Słowacji  i Turcji. Organizator wyjazdów dla studentów i grup pasjonatów po Europie Południowej, Środkowej oraz Polsce. Szczególnym sentymentem darzy kulturę i zabytki Włoch.

Zamek Helfštýn:  jeden z największych kompleksów średniowiecznych ruin zamkowych w Republice Czeskiej, leżący na Morawach Północnych, nad miastem Lipník nad Bečvou.

 

W przypadku zgłoszenia się do 31 maja 2024 r.  mniej niż 30 osób – Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP zastrzega sobie możliwość odwołania Rajdu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Z poważaniem

Zarząd Śląskiego Oddziału KIDP


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.